I. urodziny serwisu REDARK.pl

26 lipca 2019...Newsy

Dzisiaj, czyli 26 lipca 2019 r., serwis REDARK.pl obchodzi swoje pierwsze urodziny. W ciągu tego roku na jego stronach ukazało się już 48 artykułów (z tym włącznie). Według Google Analytics stronę odwiedza już ponad 500 unikalnych użytkowników miesięcznie (zadziwiająco duża część z nich trafiła tutaj, szukając sposobu na włączenie "kryształowej kuli" w Google Assistant :) ). W porównaniu z dużymi serwisami ta liczba nie robi wrażenia, ale uważam, że dalszy rozwój serwisu pozwoli ją znacząco zwiększyć.

Tematykę artykułów publikowanych przez ten rok zdominowała baza wiedzy na temat składania komputerów. Nie udało się jej jeszcze ukończyć, ale jest to kwestia zaledwie kilku, może kilkunastu artykułów. Po nich, na serwisie zaczną się pojawiać bardziej różnorodne, ciekawsze treści poświęcone m.in. mini poradnikom i testom urządzeń.

urodziny tort

Na koniec zapraszam do obserwowania sociali REDARKa. Należą do nich Facebook, Twitter oraz od niedawna również Instagram. Na każdym z tych mediów znajdziecie różne treści, unikatowe dla danej platformy.

Dziękuję wszystkim, którzy przez ten czas odwiedzili REDARKa, a zwłaszcza tym, którzy zostali tu na dłużej. Mam nadzieję, że prezentowane treści pomogły Wam poszerzyć lub usystematyzować wiedzę z zakresu składania komputerów i zachęciły do dalszego śledzenia przyszłych treści.

Udostępnij artykuł:
Chcesz pomóc w rozwijaniu serwisu REDARK.pl?
Wypełnij krótką ankietę oraz zaobserwuj moje social media